Tradiční thajská masáž

Varianta
1 099 Kč 1 499 Kč 1 999 Kč od 1 099 Kč

TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Je to vynikající metoda pro dosažení a udržení dobré fyzické a psychické kondice. Díky spojení akupresury a protahování masírováním měkkých tkání pomocí prstů, dlaní, předloktí, loktů, kolen a chodidel dojde k uvolnění svalů, kloubů, šlach a protažení páteře. Masáž probíhá ve volném a pohodlném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, pozitivně prospívají činnosti vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém.
 
Thajská masáž se nedoporučuje při nachlazení a horečkách, není vhodná při pooperačních a poúrazových stavech, není vhodná při menstruaci, v těhotenství a měsíc po porodu.
 

TRADITIONAL THAI MASSAGE

It is an excellent method for achieving and maintaining good physical and mental fitness. It combines acupressure and stretching by massaging soft tissues of your fingers, palms, forearms, elbows, knees and feet, relaxation of the muscles, joints, tendons and stretching of the spine. The massage takes place in loose and comfortable clothing and is suitable for all ages. Regular massages help move the joints, positively benefits the internal organs, improves blood circulation and strengthens the nervous system.
 
Thai massage is not recommended for people with colds and fevers. It is not suitable for post-operative and post-traumatic conditions, during menstruation, pregnancy and the first month after delivery.
 
 

Zpět do obchodu