Akční nabídka na dopolední masáže! Při telefonickém objednání masáže je nutné uvést kód slevy: D800.

O MEDICA THAI

Proč navštívit náš salon MedicaThai?

• moderní salon s výbornou dopravní dostupností kousek od paláce Flóra (metro, tramvaj, auto, bus)
• profesionální masérky – rodilé Thajky
• individuální přístup k zákazníkovi, nadstandardní péče
• před každou masáží odborná konzultace vašeho zdravotního stavu
• příjemné moderní prostředí salonu MedicaThai
• zdarma šálek lahodného čaje
• dárkové poukazy na relaxační masáže pro vaše přátele a blízké
• možnost absolvovat masáž v páru

 o_nas_small.jpg

 

Tým Medica Thai poskytuje masérské, rekondiční a regenerační služby. Jsme schopni uspokojit poptávku široké veřejnosti včetně sportovců, seniorů a lidí po úrazu. Poskytujeme pomoc v oblasti rekonvalescence po úrazech, těžké fyzické námaze či jednostranném zatížení pohybového aparátu.

Specializujeme se i na péči o nastávají i stávající maminky, konkrétně převážně na odstraňování bolestí v oblasti zad a pánve a zmírňování otoků dolních končetin v průběhu těhotenství a v období po porodu. K těmto účelům využíváme mimo jiné i známé metody mobilizace pánve, která může kromě odstraňování bolestí pomoci i v případě potíží s otěhotněním.

 

Informační povinnost

MedicaThai

Medica Flora THM s.r.o.
Identifikační číslo: 06990291
Spisová značka: C 292639 vedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Jičínská 2349/8, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Všeobecné obchodní podmínky

GDPR

 
 
  
Používáme platební bránu od společnosti ComGate Payments, a.s.
Platební brána ComGate
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


 
 
Povinná publicita

V roce 2021 získala firma Medica Flora THM s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes 2. výzvu Specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Medica Flora THM s.r.o. na projektu Vytvoření prezentačních videí společnosti Medica Flora THM s.r.o. v Praze za účelem vytvoření videí k úspěšné prezentaci společnosti Medica Flora THM s.r.o. a prodeji jejích služeb. Očekávaným výstupem je soubor videí ve full HD kvalitě. Projekt Vytvoření prezentačních videí společnosti Medica Flora THM s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií. 

V roce 2021 získala firma Medica Flora THM s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes 2. výzvu Specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Medica Flora THM s.r.o. na projektu Vytvoření webové prezentace společnosti Medica Flora THM s.r.o. v Praze za účelem vytvoření webové prezentace k úspěšné propagaci společnosti Medica Flora THM s.r.o. a prodeji jejích služeb. Očekávaným výstupem je webová prezentace. Projekt Vytvoření webové prezentace společnosti Medica Flora THM s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií.

 
 
 

Zpět do obchodu