O MEDICA THAI

Proč navštívit náš salon MedicaThai?

• moderní salon s výbornou dopravní dostupností kousek od paláce Flóra (metro, tramvaj, auto, bus)
• profesionální masérky – rodilé Thajky
• individuální přístup k zákazníkovi, nadstandardní péče
• před každou masáží odborná konzultace vašeho zdravotního stavu
• příjemné moderní prostředí salonu MedicaThai
• zdarma šálek lahodného čaje
• sleva na příští návštěvu
• dárkové poukazy na relaxační masáže pro vaše přátele a blízké
• možnost absolvovat masáž v páru

 _DSC3702

 

Tým Medica Thai poskytuje masérské, rekondiční a regenerační služby. Jsme schopni uspokojit poptávku široké veřejnosti včetně sportovců, seniorů a lidí po úrazu. Poskytujeme pomoc v oblasti rekonvalescence po úrazech, těžké fyzické námaze či jednostranném zatížení pohybového aparátu.

Specializujeme se i na péči o nastávají i stávající maminky, konkrétně převážně na odstraňování bolestí v oblasti zad a pánve a zmírňování otoků dolních končetin v průběhu těhotenství a v období po porodu. K těmto účelům využíváme mimo jiné i známé metody mobilizace pánve, která může kromě odstraňování bolestí pomoci i v případě potíží s otěhotněním.

 

Informační povinnost

MedicaThai

Medica Flora THM s.r.o.
Identifikační číslo: 06990291
Spisová značka: C 292639 vedená u Městského soudu v Praze
Sídlo: Jičínská 2349/8, Vinohrady, 130 00 Praha 3

Všeobecné obchodní podmínky

GDPR

 
 
  
Používáme platební bránu od společnosti ComGate Payments, a.s.
Platební brána ComGate
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267


 
 
Povinná publicita

V roce 2021 získala firma Medica Flora THM s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes 2. výzvu Specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Medica Flora THM s.r.o. na projektu Vytvoření prezentačních videí společnosti Medica Flora THM s.r.o. v Praze za účelem vytvoření videí k úspěšné prezentaci společnosti Medica Flora THM s.r.o. a prodeji jejích služeb. Očekávaným výstupem je soubor videí ve full HD kvalitě. Projekt Vytvoření prezentačních videí společnosti Medica Flora THM s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií. 

V roce 2021 získala firma Medica Flora THM s.r.o. podporu z Evropských strukturálních a investičních fondů, realizovanou skrz Operační program Praha – pól růstu ČR a čerpanou přes 2. výzvu Specializovaných voucherů (reg. č. CZ.07.1.02/0.0/0.0/16_027/0000607). Podpora byla mířena na účast firmy Medica Flora THM s.r.o. na projektu Vytvoření webové prezentace společnosti Medica Flora THM s.r.o. v Praze za účelem vytvoření webové prezentace k úspěšné propagaci společnosti Medica Flora THM s.r.o. a prodeji jejích služeb. Očekávaným výstupem je webová prezentace. Projekt Vytvoření webové prezentace společnosti Medica Flora THM s.r.o. je spolufinancován Evropskou unií.

 
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení