COVID-19

Aktuální stav: OTEVŘENO ve speciálním režimu

Podmínky návštěvy salonu: Covid negativní, respirátor

 
Vážení zákazníci,

s potěšením oznamujeme, že provozovna Medica Thai je pro vás znovu otevřena od 3. 5. 2021. Jsme rádi, že vám můžeme opět poskytovat masáže, které máte rádi. S ohledem na vládní opatření je ovšem potřeba před každou masáží prokázat, že jste Covid negativní, a to jedním z následujících způsobů:

1. předložit negativní výsledek antigenního testu (ne starší než 72 hod),
2. předložit negativní výsledek PCR testu (ne starší 7 dnů),
3. předložit potvrzení o ukončeném očkování (poslední dávka před více jak 14 dny),
4. předložit potvrzení o prodělaném a již ukončeném onemocnění Covid-19 (ne starší 90 dnů),
5. absolvovat antigenní test s negativním výsledkem přímo v našem salonu zdarma 20 min před začátkem masáže.

 
Antigenní test ze slin vám na recepci rádi poskytneme zdarma. Pokud se test rozhodnete absolvovat u nás, dostavte se, prosím, minimálně 20 min před začátkem masáže, abychom mohli zajistit, že vaše masáž začne ve stanovený čas a vy si tak budete moci v klidu vychutnat masáž po celou dobu, na jakou jste si masáž objednali.
 

Další bezpečnostní opatření:
respirátory – po celou dobu přítomnosti v salonu, tedy i během masáže,
dezinfekce rukou – především po příchodu do salonu,
zvýšená hygiena – prostory častěji uklízíme, větráme,
dostatečné rozestupy – alespoň 2 metry,
osobní zodpovědnost.

 
Naše Thajky jsou pravidelně testovány a po celou dobu pracovní doby nosí respirátory. Vzhledem k aktuálním vládním opatřením vyžadujeme to samé i od našich zákazníků.

Po příchodu do salonu si na recepci, prosím, vydezinfikujte ruce a pokud je to možné, udržujte, prosím, v celé provozovně a především v případě, že se recepční věnuje jinému klientovi, odstup minimálně 2 metry.

Není to jen o nařízeních shora, věříme v osobní zodpovědnost každého z nás. Jen společně můžeme celou situaci zvládnout. Velmi vás proto prosíme o dodržování pravidel. Pokud se necítíte dobře nebo jste byli v kontaktu s osobou pozitivně testovanou na Covid-19, zůstaňte, prosím, raději doma a podrobte se testu. Chráníte tím sebe i nás a potažmo celou společnost.

 
Děkujeme vám za pochopení a spolupráci. Těšíme se na vás!